۱۰ اشتباه برای پوشش آقایان

مد همیشه تغییر می کند اما سبکی است که می ماند. افراد حتی در ظاهر یک فرد کوچکترین جزئیات را متوجه می شوند، به خصوص هنگام ملاقات با آنها برای اولین بار.
مد همیشه تغییر می کند اما سبکی است که می ماند.

افراد حتی در ظاهر یک فرد کوچکترین جزئیات را متوجه می شوند، به خصوص هنگام ملاقات با آنها برای اولین بار. به عنوان مثال، ۵۲٪ از خانم ها گفتند که بسته به کفش هایی که می پوشند، در مورد شخصیت مرد قضاوت می کنند. و کفش ها تنها موارد مد نیستند که مردم به آن توجه می کنند. البته، هیچ قاعده ای جهانی در مورد چگونگی “نگاه خوب” وجود ندارد، اما نکات اساسی وجود دارد که می تواند باعث شود مردان با ظاهری جذاب تر به نظر برسند.

بنابراین ما ۱۰ اشتباه لباس پوشیدن آقایان را جمع آوری کرده ایم که مردان باید بدون اینکه خیلی سخت تلاش کنند برای ظاهری بهتر از آن خودداری کنند.

۱٫ شما پیراهن رسمی و بدون لباس را می پوشید.

تمام پیراهن های رسمی به خصوص مدل های سفید به گونه ای طراحی شده اند که با شلوار کت و شلوار پوشیده می شوند. این بدان معنی است که اگر می خواهید شیک به نظر برسید، هرگز نباید چنین پیراهن هایی را با شلوار جین یا سایر شلوارهای غیر رسمی بپوشید. اگر به دنبال ظاهری بهتر هستید، پیراهن های رنگی را با با شلوار جین یا کتان انتخاب کنید.

نکاتی برای پوشش آقایان, مهارت های پوشش آقایان
هرگز پیراهن سفید را با شلوار جین نپوشید

۲٫ شما جوراب نمی پوشید.

کفش های ساحلی و صندل تنها کفش هایی است که می توانید بدون خراب کردن کفش های خود بدون جوراب بپوشید. پاهای شما در طول روز عرق می کند و به کفش می رسد، به آنها آسیب می رساند و بوی بد ایجاد می کند. اگر نمی خواهید قسمت بالایی جوراب خود را نشان دهید، کافی است جوراب های بدون ساق استفاده کنید. آنها پاهای شما را می پوشانند اما نه مچ پا، بنابراین شما قادر خواهید بود بدون داشتن تاول یا بوی بد پا، ظاهر “پابرهنه” را ایجاد کنید.

اشتباهاتی در پوشش آقایان,راهنمای پوشش آقایان
هرگز بدون جوراب کفش نپوشید

۳٫ پیراهن شما طول اشتباه است.

یک پیراهن گاه به گاه می تواند برای هر مناسبت گزینه خوبی باشد: بسیاری از مردان پیراهن لباس را به عنوان یک گزینه گاه به گاه برای پوشش برخی از مناطق مشکل دار بدن انتخاب می کنند. اما پیراهن های لباس طوری طراحی شده اند که باید در آن جمع شوند (به همین دلیل آنها خیلی بلند هستند). بنابراین اگر می خواهید ظاهر خود را کمتر رسمی نگه دارید، پیراهن های کوتاه تری را انتخاب کنید. قانون اصلی این است که پیراهن نباید بیش از مچ دست شما یا پایین تر از جیب شلوار شما باشد.

اشتباهاتی برای لباس پوشیدن آقایان, مهارت های لباس پوشیدن آقایان
پیراهن نباید بیش از مچ دست شما یا پایین تر از جیب شلوار شما باشد

۴- هنگام انتخاب کراوات نوع بدنتان را در نظر نمی گیرید.

به طور کلی در نظر گرفته می شود که کراوات مناسب نباید از ۳٫۷۵ اینچ (حدود ۹٫۵ سانتی متر) بیشتر باشد یا پایین تر از سگک کمربند خود باشد. با این وجود، هنگام انتخاب کراوات، توجه به نوع بدنت و لباس هایی که می خواهید با آن بپوشید نیز ضروری است.

به عنوان مثال، بسیاری از مردان لاغرتر پیوندهایی را انتخاب می کنند که از نظر نوع بدن بسیار گسترده هستند. در نتیجه، کل لباس آنها کمی صاف به نظر می رسد زیرا آنها کراوات اشتباه را انتخاب کرده اند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که کراوات شما نه تنها تمام معیارهای رسمی را رعایت می کند بلکه به نظر خوب می رسد.

روش خوش تیپی آقایان,اصول خوش پوشی آقایان
کراوات مناسب نباید از ۹٫۵ سانتیمتر بیشتر باشد

۵- دکمه های پیراهن را بیش از حد باز کنید.

اگرچه بستن تمام دکمه های روی پیراهن شما همیشه به نظر نمی رسد گزینه خوبی باشد (به جز در مواردی که در کار شما اجازه باز گذاشتن دکمه ها وجود ندارد)، نشان دادن بیش از حد پوست باعث نمی شود این کار را انجام دهید.

در بیشتر موارد، کافی است دکمه های ۱ یا ۲ از یقه را باز کنید تا ظاهری شیک تر و آرام تری داشته باشید. اگر در یک رویداد غیر رسمی مانند یک باربیکیو شرکت می کنید، می توانید از دکمه های پایین ۲ در قسمت بالایی پیراهن خود نیز استفاده کنید. به یاد داشته باشید نشان دادن مقدار زیادی از قفسه سینه شما فقط در ساحل مناسب است!

مهارت های پوشش آقایان, اصولی برای پوشش آقایان
در بیشتر موارد، کافی است دکمه های ۱ یا ۲ از یقه را باز کنید

۶٫ شما با لوازم جانبی آن را زیاده روی کنید.

بسیاری از آقایان می خواهند تمام اکسسوری های خود را در یک پوشش ترکیب کنند. این می تواند به معنای دستبند، ساعت، کلاه، کراوات، کمربند و یقه ی باز باشد که همه به یکباره به کار برده می شوند. به خاطر داشته باشید که داشتن یک تیپ خوب در مورد توانایی یکپارچه کردن همه جزئیات کوچک بدون ایجاد بار اضافی در ظاهر شماست. بنابراین یک زن و شوهر از اکسسوری، برای برجسته کردن ظاهر و برجسته کردن ویژگی های قوی خود استفاده می کنند.

راهنمای پوشش آقایان,نکاتی برای پوشش آقایان
برای شیک پوشی همزمان از تعداد زیادی اکسسوری استفاده نکنید

۷٫ شما همیشه شلوار جین را انتخاب کنید.
با بهترین راهکارهای زیبایی دندان آشنا شوید
برنامه های پولی رو به راحتی دانلودکن

شلوار جین مناسب یکی از مهمترین قطعات لباس در کمد شماست زیرا تقریباً به هر مناسبت می توان آنها را پوشید. به همین دلیل انتخاب جفت مناسب شلوار جین متناسب با نوع بدنتان ضروری است. به عنوان مثال، بچه های بزرگتر باید یک جفت شلوار جین بلند را امتحان کنند، در حالی که مردان لاغرتر می توانند شلوار جین متناسب را پیدا کنند که مکمل بدن آنها باشد.

فقط بخاطر بسپار که اگر خیلی لاغر هستید و وزن کمی دارید، پوشیدن شلوار جین شلوار به منظور پنهان کردن نواقص خود می تواند وضعیت را وخیم تر کند. چنین شلوار جین فقط خیلی سست به نظر می رسند و هیچ ویژگی را برجسته نمی کنند یا به سبک شما کمک نمی کنند.