15 Mar 2020
March 15, 2020

جراح بینی در تهران

0 Comment

جراح بینی در تهران

جراح بینی در تهران : امروزه با افزایش تقاضا برای جراحی بینی بخصوص در کلان شهر تهران و با وجود تعداد زیاد جراحان بینی انتخاب بهترین جراح بینی در تهران دشوار می باشد و این سوال در ذهن افراد ایجاد می شود که بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

جراح بینی خوب در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

در این مقاله می خواهیم درباره انتخاب بهترین جراح بینی در تهران و ویژگی هایی که یک جراح بینی خوب باید داشته باشد توضیحاتی را بیان کنیم.

اهمیت انتخاب جراح بینی :
در صورتی که فرد جراح بینی را نادرست انتخاب کند ممکن است از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته باشد یا فرم بینی بد شود و مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی شود، با توجه به این موضوع می توان به اهمیت انتخاب جراح بینی پی برد.

هزینه جراحی زیبایی بینی بالا می باشد در صورتی که جراح بینی هزینه عمل بینی را کمتر گفت ریسک نکنید و قبل از مراجعه درباره او تحقیق نمایید.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی :
برای انتخاب جراح بینی می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو نمایید یا در گوگل بهترین جراح بینی در تهران را جستجو کنید.
پس از انتخاب جراح بینی مورد نظر درباره تحصیلات و سوابق کاری او تحقیق کنید.
برای مشاوره به مطب جراح بینی رفته و با او مشورت کنید.
با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را از جراحی زیبایی بینی بسنجید.
برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کنید.
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علی باقری حق بهترین جراح بینی در تهران می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

ویژگی های جراحی بینی خوب :
یک جراح بینی خوب باید صبور باشد و اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.
در جراحی بینی فانتزی ، جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی و غیره مهارت و توانایی داشته باشد.
به علم زیبایی آشنا باشد و توانایی تجسم بینی بعد از رینوپلاستی را داشته باشد.
سلامت بیمار را اولویت کاری خود قرار دهد و در جلسه مشاوره و معاینه زمان کافی را برای بیمار بگذارد.
در ابتدای مقاله درباره ویژگی های جراح بینی ، نحوه انتخاب جراح بینی و اهمیت آن صحبت کردیم در ادامه می خواهیم درباره مراحل جراحی بینی صحبت کنیم.

جراحی زیبایی بینی
همانطور که می دانید جراحی بینی جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی استخوانی و بینی گوشتی انجام می شود.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد و در اطراف سوراخ های بینی غدد چربی فراوانی وجود داشته باشد.

کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا به آن ها توصیه می شود در جراحی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای استخوان محکم و پوست نازک باشد، در جراحی بینی استخوانی افراد می توانند مدل بینی فانتزی یا عروسکی و غیره را انتخاب کنند.

انواع روش های جراحی بینی
جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود.

در جراحی بینی به روش باز ، جراحی بینی یک برش کوچک بر روی تیغه بینی دو سوراخ بینی ( کلوملا ) ایجاد می شود و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را با حفظ عمکرد بینی اعمال می کند.

در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

به بیماران توصیه می شود انتخاب روش جراحی بینی را به جراح بینی بسپارند تا او با توجه به مهارت و تجربه خود بهترین روش را انتخاب کند.

جراحی بینی با لیزر
امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص عمل زیبایی بینی بدون جراحی و با لیزر هستیم، بهتر است بدانید هنوز علم پزشکی در حوزه لیزر آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی در فرم و اسکلت بینی ایجاد کرد، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست می شود.