بهترین پزشک جراح بینی تهران

کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند با سوالات متداولی مواجه می شوند از جمله بهترین پزشک جراح بینی تهران کیست ؟ بهترین جراح بینی استخوانی یا بهترین جراح بینی گوشتی در تهران چه کسی می باشد؟ بهترین جراح بینی طبیعی یا بهترین جراح بینی عروسکی در تهران را چگونه می توان انتخاب کرد؟

برای انتخاب بهترین پزشک جراح بینی راه های مختلفی وجود دارد از جمله پرس و جو از دوستان و آشنایان یا جستجو در گوگل.
پس از تهیه لیستی از بهترین پزشکان زیبایی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
حتما درباره میزان تحصیلات ، سوابق کاری ، میزان رضایت بیماران جراح بینی مورد نظر تحقیق کنید.
برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای دکتر جراح بینی را مشاهده نمایید.
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سوسن سکوتی یکی از بهترین جراحان بینی در تهران می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

بهترین پزشک جراح بینی تهران
اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

با مراجعه به بهترین جراح بینی احتمال بروز مشکلاتی همچون افتادگی نوک بینی ، انحراف بینی ، بیش از اندازه کوچک یا سربالا شدن بینی و غیره نخواهید شد.
جراحی زیبایی بینی

پس از انتخاب جراح بینی مورد نظر بهتر است بدانید که جراحان بینی با توجه به ویژگی های بینی ان را به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم کرده اند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی فانتزی یا طبیعی را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا بهترین جراح بینی به آن ها توصیه می کند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را در جراحی بینی گوشتی انتخاب کند.
هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد:

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و بیمارستان و غیره تعیین می شود.

به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

در صورت داشتن سوال می توانید از طریق وب سایت یا صفحه ینستاگرام سوالات خود را از دکتر سوسن سکوتی بپرسید.